ÖVRIGT / Speglar / Spegel 2771469
nr 277 1469
Nyrokoko, Förgylld, H.170
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 oktober 2003
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.